48 aya varan vadelerle Sektörde bir ilk daha!

BRC Kampanya 48 ay vadeBRC&Hemenal iş birliğiyle sektörde bir ilke daha imza atıldı! Kredi kartı kullanmadan, BRC bayisinden çıkmadan aracınıza en uygun LPG dönüşüm kitini alın, aracınız yaptığı ortalama %40 tasarrufla taksitleri kendi ödesin.
Nasıl mı?
Hemenal sistemine üye bayiler için 444 1 BRC numaralı telefondan bilgi alın.

Randevunuzu alın ve Uysal Oto Gaz’a gidin.

Aracınıza en uygun LPG dönüşüm kiti deneyimli ve profesyonel çalışanlarımız tarafından belirlensin. Başvurunuzu TC kimlik numaranız ile sistem üzerinden yapalım, krediniz 3 dakikada cebinize gelsin. Ödeme için nakit ya da kredi kartı kullanmadan aracınıza uygun kit bedelini 48 aya kadar varan taksitlerle ödeyin. Aracınızı dönüşüm için servise bırakın. BRC’li aracınızı teslim alın,tasarruf ve ekonominin tadını çıkarmaya başlayın.

***99 TL taksit tutarı, standart dönüşüm kiti için tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden Hemenal Finansman A.Ş.’den kullanıdırılacak toplam 2.900 TL’lik tüketici kredisi için aylık %1,85 faiz oranı ile vergiler dahil edilerek hesaplanmıştır. 48 ay vade için aylık maliyet  %2,05, yıllık maliyet %24,6’dır. Araç özelliklerine göre kullanılacak kit farklışlaşabilir. Ürün tutarı, bayi özelinde değişkenlik gösterebilir. BRC’nin ürün tutarında, Hemenal Finansman A.Ş.’nin faiz oranında piyasa koşullarına göre değişiklik yapma hakkı saklıdır. Hemenal Finansman A.Ş. yapılan kredi başvurularını serbestçe değerlendirme hakkına sahiptir.