BRC Antalya

NEDEN BRC ?

 1. Tanınmış bir marka.
 2. Arkasında güçlü bir firmanın desteği var.
 3. Ana firma olarak 14 yıldır Otogaz sektöründe 300′ ü aşkın bayimizle tüm Türkiye genelinde hizmet veriyoruz. Adı yeni duyulan veya hiç duyulmamış bir ürünün müşteri nezdinde kendini kanıtlaması, müşteri memnuniyeti sağlamasının uzun bir süreç olduğu unutulmamalıdır. Sloganımız “Kaliteyi zaman belirler..”
 4. Tüm Ülke sathina yayılmış geniş bir servis ağına sahibiz.
 5. Tüm servislerimiz TSE Belgesi. Yetkili mühendisi işin başında.
 6. Takılan kitin parçaları aynı markadan oluşur. Farklı markalardan oluşan melez kit bizde olmaz.
 7. Montaj esnasında aracın orijinal kabloları kesilmez. Aracınızın zarar görmemesi için kablo kesilmesine kesinlikle izin vermeyiz. Kesilen kablolar ilave dirençler oluşturur. Bu farklılıklar zamanla aracın elektroniğinde hasara yol açar.
 8. Montajda ilave emülatörler kullanılmaz. Ne kadar çok parça, o kadar risk demektir. (Kendine sıralı adını veren bazı markalar enjektörleri ilave emülatörlerle uyutmaktadır ve ekstradan sisteme bağlanmaktadır).
 9. Otomotiv teknolojisinde ve Avrupa Birliği normlarına göre motor bölümündeki tüm baglantıların hem EMC (Elektro Manyetik Uyumluluk) testinden geçmis hemde IP-54 sınıfı sizdirmazliga sahip özel konnektörlerle yapılmaktadır. Örnek konnektörleri aracınızın orijinal baglantilarinda görebilirsiniz. Size takılacak kitin kablo bağlantılarında otomotiv sektörüne özgü bu konnektörler kullanılır. Aksi halde aracinizin olmadik zamanlarda stop edebileceğini , etraftaki manyetik alanlardan etkilenip diğer elektronik cihazların çalısmasını ( OEBD, ECU, ASR, ABS v.s.) bile bozmak suretiyle trafikte can ve mal güvenliğinizi tehlikeye atacağını unutmayınız. Özel konnektörlerle yapılmayan montaj sorun çıkartır. Aracınız yanar, su alır, kısa devre yapar, size kaza yaptırır. Onarılamaz arızalara yol açar.
 10. Aracınıza takılacak enjektörler gerçek LPG enjektörleridir.Kendine sırali sistem diye yutturmaya çalisan çogu sistemlerde LPG enjektörü yerine selonoid vanadan bozma uyduruk enjektörler kullanılmaktadır. Yine kompakt ve hepsi bir arada bulunan, büyük endüstriyel yazıcıların mürekkep püskürtme sistemlerinden kopyalanmıs veya pnömatik kontrol sistemlerinden esinlenmis ve LPG’ ye uyarlanan piyasada enjektör diye yutturulan sistemlere dikkat edin. Kompakt sistemler sonradan LPG’ye uyarlanmıstır. Ömürleri sınırlıdır ve bir arıza durumunda komple değismesi gerekir. Bu tür enjektörlerin herhangi bir otomotiv firması tarafından onaylanıp onaylanmadığını sorun.
  Her silindir için tek tek enjektör bağlanıyor olmasına dikkat edin. Böylece bir arıza durumunda komple sistemi değil, sadece arızalı enjektörü değistirmek suretiyle parça tasarrufu sağlarsınız.
 11. Adına sıralı diyen çoğu sistemde araçların arıza lambaıi yanmaktadır. Bilhassa E-4 kategorisindeki yeni model araçlarda karışım hatası nedeniyle bu arıza lambası zamanla büyük masraflara yol açar. Biz arıza lambasının yanmayacağı garantisini veriyoruz.
 12. Çoğu modern araçlarda bir kaza anında benzin besleme sistemini kapatan darbe sensörleri bulunmaktadir. Size takılacak kit aracınızdaki bu sistemle teknolojik uyumluluk içerisindedir.
 13. En önemli hususlardan bir tanesi de ülkemizde hiç üzerinde durulmayan, kimsenin umursamadığı sigorta konusu. Aracınıza takılacak kit “ÜRÜN MALI MESULİYET” ve “3. ŞAHIS MALİ MESULİYET” sigortalarına sahiptir. Yani aracınız LPG nedeniyle bir kazaya uğrarsa can veya mal kayıplarınızı karşılayacak bir sigorta güvenceniz olacaktır. Montajlarımızda elektronik ortamda GARANTİ BELGESİ düzenliyor ve bir çıktısını müşterilerimize veriyoruz. Düzenlenen garanti belgesi anında İstanbul merkezimizdeki sunuculara kaydediliyor. Böylece yetkili bayilerimizde montajını yaptırmış bir kullanıcı herhangi bir 2A yetkili servisine gittiğinde veri bankamızdan aracınızla ilgili tüm detaylara ulaşılabiliyor. Hangi tarihte montaj yapılmış, hangi seri nolu ürün takılmış v.s. 2A logolu garanti belgesine sahip kullanıcılar otomatik olarak “Ürün Mali Mesuliyet Sigortası” kapsamına alınmış oluyor. Başka hiçbir markada olmayan ve sadece 2A’ ya özel bu sigortamız markamızın tercihinde çok önemli bir kriter oluyor.

Yukarıdaki kriterlere uyan ve bu üstün özellikleri nedeniyle ülkemizde de TOFAŞ – FIAT, CHEVROLET, HYUNDAI, OPEL ve HF KANUNİ tarafından fabrika çıkışlı araçlarda tercih edilen BRC markalı ürünlerimizi bu nedenle gururla ve gönül rahatlığıyla tavsiye ediyoruz. Brc Antalya Bayisi

Bu bilgiler 2a-lpg ‘den alıntıdır.