FSI & TSI Araçlara LPG Montajı

Antalya’da LPG sektörünün öncülerinden olan firmamızda FSI & TSI motorlu araçlara montajlarımız tüm hızıyla devam etmektedir. BRC markasının üstün ve vazgeçilmez kalitesinin yanında firmamız Uysal Otogaz’ın deneyimli ve teknolojiyi sürekli takip eden, bütün yenilikleri en kısa zamanda siz müşterilerimize en iyi şekilde sunan personelimiz FSI & TSI motorlu araçlara LPG montajı konusunda gerekli tüm eğitimleri alarak bu konuda da Antalya da öncü olmayı başarmıştır.

Fsi motorlu araçlarda;

FSI motorlu araçlarda LPG dönüşüm sonrasında günümüz akaryakıt fiyatları ile yakıt sarfiyatınızda net %35’lik bir tasarrufunuz olacaktır. Sistem %98 LPG ile çalışmaktadır. Sistemdeki yazılım gereği motor devri 900 d/d düştüğü anda 2 sn’lik benzin enjektörleri devreye girer, 2 sn. sonra tekrar LPG enjektörleri devreye girer ve sistem LPG’de çalışmaya devam eder. Bu geçişler esnasında kullanıcının sisteme hiç bir müdahalesi gerekmez. Sistem otomatik olarak bu geçişleri sağlamaktadır. Ayrıca takılan sistemin aracın normal işleyişine hiç bir sakıncası olmamakla beraber araçta kullanıcının hissedeceği bir performans kaybı da yaşanmaz. Araçta arıza ikaz lambası yanma durumu da söz konusu değildir.

Tsi motorlu araçlarda;

TSI motorlu araçlarda LPG dönüşüm sonrasında günümüz akaryakıt fiyatları ile yakıt sarfiyatınızda net %35’lik bir tasarrufunuz olacaktır. Sistem %98 LPG ile çalışmaktadır. Sistemdeki yazılım gereği motor devri 900d/d düştüğü anda 5 sn.’lik benzin enjektörleri devreye girer, 5 sn. sonra tekrar LPG enjektörleri devreye girer ve sistem LPG’de çalışmaya devam eder. Bu geçişler esnasında kullanıcının sisteme hiç bir müdahalesi gerekmez. Sistem otomatik olarak bu geçişleri sağlamaktadır. Ayrıca takılan LPG sisteminin aracın normal işleyişine hiçbir sakıncası olmamakla beraber araçta kullanıcının hissedeceği bir performans kaybı da yaşanmaz. Araçta arıza ikaz lambası yanma durumu söz konusu değildir.

Daha ayrıntılı bilgilendirme için sizleri LPG montaj merkezimize bekleriz.